12blot

– to tutaj są magiczne rzeczy –

Nie tylko usługi

Przywykliśmy, że jeśli siłownia, to głównie jako miejsce, do którego można przyjść i za opłatą solidnie poćwiczyć. Tak rzeczywiście jest, ale coraz więcej takich miejsc otwiera się także na inne aspekty działalności.

Rosnącym uznaniem wśród polskich klientów cieszą się specjalne preparaty spożywcze, wspomagające rozbudowę masy mięśniowej. Absolutnie nie mamy tu na myśli środków niedozwolonych i szkodliwych.

Chodzi o rozmaite odżywki i suplementy diety, które dzięki skoncentrowanej dawce wyselekcjonowanych składników oddziałują stymulująco na organizm trenującego. Dla optymalnego efektu należy przyjmować je pod kontrolą instruktora.

Łącząc spożywanie tych preparatów z ćwiczeniami z użyciem sprzętu dostępnego na siłowni, można w krótszym niż normalnie czasie osiągnąć znakomite wyniki – poprawę sylwetki, przyrost mięśni i dobre samopoczucie. Odbywa się to bez ryzyka powikłań zdrowotnych, ponieważ bazą popularnych „supli” są mieszanki protein, witamin i minerałów.

Pochodzą one od renomowanych firm, zwłaszcza amerykańskich, które mogą się pochwalić w tym zakresie największymi osiągnięciami.

siodło dla konia